Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pozyskiwanie środków z funduszy unijnych

Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 

Oferuję szeroki pakiet usług związanych z pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych (PROW, PO IG, RPO, POKL). Moją ofertę dopasowuję do konkretnego klienta, któremu zapewniam fachową, pełną i profesjonalną obsługę. W zależności od Państwa potrzeb doradzam w jakim zakresie mają Państwo możliwość pozyskania środków pomocowych.
Poniżej przedstawiam Państwu pełną ofertę serdecznie zapraszając do współpracy:

Pisanie projektów oraz tworzenie pełnej dokumentacji, niezbędnej dla spełnienia formalności wymaganych dla poszczególnych rodzajów programów pomocowych;

Koordynacja projektów;

Wypełnianie i pomoc w wypełnianiu wniosków w generatorze;

Sprawdzenie napisanego samodzielnie przez beneficjenta wniosku, w zakresie zgodności z wytycznymi do aplikowanego programu pomocowego;

Doradztwo dla beneficjentów.

 

Kontakt

Kom.: 500 299 363

 

loading...
« powrót
Dodaj ogłoszenie ZA DARMO!
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat elbląski - powiat w zachodniej części województwa warmińsko – mazurskiego z siedzibą w Elblągu. W jego skład wchodzą gminy: Młynary, Pasłęk, Tolkmicko, Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo i Rychliki zajmując łącznie powierzchnię nieco ponad 143 ha.

Największą atrakcję turystyczną powiatu stanowią: Kanał Elbląski oraz unikatowe liczne obiekty kultury materialnej związanej z osadnictwem mennonickim. Ponadto turystów przyciągają tutejsze rezerwaty przyrody (m.in. rezerwat jeziora Druzno o randze międzynarodowej), Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej czy Obszary Chronionego Krajobrazu. Poza przyrodą powiat zachwyca także bogactwem zabytków z okresu średniowiecza i wieków nowożytnych, np. ratusz Gotycki, Brama Kamienna i Młyńska w Pasłęku, zespóły pałacowe w Janowie Pomorskim i Kwitajnach , pałac wraz z parkiem w Powodowie i Topolnie Wielkim oraz zespół dworsko-parkowy w Połoninach.

Główne sektory tutejszego przemysłu stanowią: przemysł maszynowy (ABB Sp. z o.o.) , meblarski (Wójcik Fabryka Mebli Sp. z  o. o)  i spożywczy (Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola