Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

INSTRUKTOR PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Data dodania: 2013-07-24
 
KURS TRWA TYLKO 80 HKurs adresowany jest do osób prowadzących wykłady na różnego rodzaju kursach, instruktorów praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy, mistrzów-właścicieli i pracowników zakładów usługowych, rzemieślniczych, handlowych, produkcyjnych oraz pracowników służb bezpieczeństwa i higieny pracy.Dlaczego ALFA EDUKACJA?

*Doświadczona kadra dydaktyczna!

*Indywidualne, przyjazne podejście do słuchacza!

*Najwyższa jakość kształcenia!

NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIE JUŻ DZIS!

RUSZAMY 19.08.2013 !!
www.alfaedukacja.pl
Kontakt
Alfa Edukacja

ul Armii Krajowej 7-8

82-300 Elbląg

tel. 55 230 46 75

kom 739 060 003

www.alfaedukacja.pl

e mail: elblag@alfaedukacja.pl
 

loading...
« powrót
Dodaj ogłoszenie ZA DARMO!
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat elbląski - powiat w zachodniej części województwa warmińsko – mazurskiego z siedzibą w Elblągu. W jego skład wchodzą gminy: Młynary, Pasłęk, Tolkmicko, Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo i Rychliki zajmując łącznie powierzchnię nieco ponad 143 ha.

Największą atrakcję turystyczną powiatu stanowią: Kanał Elbląski oraz unikatowe liczne obiekty kultury materialnej związanej z osadnictwem mennonickim. Ponadto turystów przyciągają tutejsze rezerwaty przyrody (m.in. rezerwat jeziora Druzno o randze międzynarodowej), Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej czy Obszary Chronionego Krajobrazu. Poza przyrodą powiat zachwyca także bogactwem zabytków z okresu średniowiecza i wieków nowożytnych, np. ratusz Gotycki, Brama Kamienna i Młyńska w Pasłęku, zespóły pałacowe w Janowie Pomorskim i Kwitajnach , pałac wraz z parkiem w Powodowie i Topolnie Wielkim oraz zespół dworsko-parkowy w Połoninach.

Główne sektory tutejszego przemysłu stanowią: przemysł maszynowy (ABB Sp. z o.o.) , meblarski (Wójcik Fabryka Mebli Sp. z  o. o)  i spożywczy (Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola